Den här produkten är tillfälligt slut. Lägg till den i din önskelista för att få ett email när den är tillbaka i lager.

Andra produkter som kanske intresserar dig

As I Am Leave-In Conditioner 237 ml

  • Utan parabener
SEK 100.0

100 kr

421,94 kr per L

Payment will be taken every month. months.

Antal:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

Slutsåld

Live Chat

Genomsnittliga anslutningstiden 25 sekunder

Genomsnittliga anslutningstiden 25 sekunder

Kundrecensioner

Overall Rating : 4.5 / 5 (4 Omdömen)
  • 3 5 star reviews
  • 0 4 star reviews
  • 1 3 star reviews
  • 0 2 star reviews
  • 0 1 star reviews
 

Top Kundrecensioner

För recensioner som avser mat- eller kosmetikaprodukter så kan resultat variera från person till person. Kundrecensioner är oberoende och representerar inte The Hut Groups åsikter.

Så fina lockar av detta balsam!

Sen jag började med dessa produkter har mitt hår blivit så mycket bättre!! jag varvar mellan classic schampot och "tvättbalsam" cowash i samma märke, sen avslutar jag med detta leave in balsam utan att skölja ur, sen kammar jag håret när det är blöt. Inte längre frissigt och torrt. Mina lockar framhävas mer och de blir så fina lite korkskruvsaktiga! är så glad att jag hittade detta märke!

Var denna recension användbar för dig?

Superbra hårprodukt!

Billig och bra, återfuktande hårprodukt för oss med lockigt hår!

Var denna recension användbar för dig?

Luktar illa men löste detangle

Jag måste säga efter en lång process med AsIAm schampoo och hårmask så gav conditioner en chans att reda ut håret utan knut. Håret vårdade efter hårfön och gav inget torr. Nackdelen är att produkten luktar illa, inte min typ, ganska nära lukten av kräk eller crayon. Dock flaskans design ser lyx och dyr ut.

Var denna recension användbar för dig?

1

It helped me detangle my hair easly

Var denna recension användbar för dig?

Andra kunder köpte: